| sPIkEhh a întrebat:

Cand deschid laptopul imi apare un mesaj Windows Error Recovery...si imi apare 2 optiuni.1.Launch Sitem Restore si 2.Start Windos Normaly. Daca o dau pe prima imiapare Windows Loading Files sta 3 minute si se inchide. Daca o dau pe a 2a imi apare Starting Windows si la fel dupa 3 minute se inchide... Ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Nu ai incotro, reinstaleaza windows.

| LoveInside a răspuns:

Instaleaza din nou windows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai asa am patit si eu dar trebuie sa te uiti la Solve PC si scrie acolo ce ai de facut dar poti da si system restore la mine scrie ca am probleme cu NVIDIA

| sPIkEhh explică:

Nu ma lasa sa bag windowsul...