| boss97 a întrebat:

Salut.Cand instalez windows pe care disk trebuie sa pun fisierele pentru a nu fi sterse?

3 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Pe D, pe E, nu pe C.
Instalezi pe partitia C deci tot ce va fi pe ea zboara.Ce vrei sa pastrezi muti pe alta partitie.

| WeAreSmart a răspuns:

CAnd ajungi acolo la pasul cu diskurile, trebuie sa dai Format la partitia C (pe care e Windowsul), deci pune-ti fisierele personale in oricare disk in afara de C. Eu de exemplu mi le pun in D, Muzica in E si foto in F.

| bDaniel a răspuns:

Daca vrei sa nu ti se stearga ceva din calculator muta ce nu vrei sa dispara in alta partitie decat in C: pentru ca pe acea partitie este wiondowsul happy si atunci cand il instalezi iti va spune sa stergi windowsul vechi. happy