| Wappp a întrebat:

Salut, cand ma loghez pe Facebook imi zice ca al meu cont a fost dezactivat, s-a intamplat aseara desi totul e in regula, iar cand ma duc pe pagina pentru ajutor singura optiune este sa imi fac alt cont. Mai pot recupera contul sau nu?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai postat chestii ilegale, sau pornografice, FB-ul iti dezactiveaza contul imediat.
Daca te-a raportat cineva, iarasi contul iti poate fii inchis.

| Stefan_Turcu_1984 a răspuns:

Nu ai cum sa recuperezi contul deoarece persoana respectiva care ti-a spart contul poate a schimbat parola