| TOOL a întrebat:

"Cont dezactivat
Contul tău a fost dezactivat. Dacă ai întrebări sau nelămuriri, vizitează pagina noastră Întrebări frecvente"
Salut TPU, dupa cum vedeti mai sus cand incerc sa ma loghez pe facebook asa-mi scrie, vreo solutie? ( Nu am primit nici un mail referitor la blocarea contului meu de facebook) Funda.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da ce ai facut? spam ceva?

| TOOL explică (pentru RAY):

Nimic, verificam din cand in cand notificarile si astazi sa intru, pam cont blocat, pe mine mai mult ma intereseaza aplicatiile pe care le-am avut.

| RAY a răspuns (pentru TOOL):

Trebuie sa trimiti bulentinul tau copia