| IoanS a întrebat:

Cand mi-am instalat windowsul mi-am pus nume PC dar dupa ce mi-am pus numele meu. In Task Manager, User Name este tot pc. Cum pot modifica asta?

4 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Mergi in "Control Panel" dupa aia la User "Accounts and Family Safety" dupa aia la "User Accounts" si dai click pe "Change your account name" si iti introduci numele dorit.

| IoanS explică (pentru rater1994):

Am facut asta deja dar User Name in Task Manager este tot pc.

| rater1994 a răspuns (pentru IoanS):

Interesant dar daca dai pe start ce nume iti apare cel dorit de tine?

| IoanS explică (pentru rater1994):

Da, doar in Task Manager apare numele PC.