| TheBoyTheCool24 a întrebat:

Salut, care credeti ca sunt cele mai bune firme de telefoane, fiindca vreau sa cumpar un smartphone si nu sunt hotarat... ce s-a cumpar un Samsung?

7 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Depinde ce buget ai. Variante ai de la toti producatorii.

| stlucian a răspuns:

Parere mea ca si clasament:
1 Samsung
2 LG
3 HTC

dar e doar o parere pentru ca alte modele nu am avut ca smartphone.Momentan folosesc un Samsung.Acum depinde cam ce doresti. Oricum un telefon perfect nu gasesti doar daca e pe gustul tau dar si la ala se va gasi unul care sa-i gaseasca o hiba big grin

| Iris1997 a răspuns:

Eu am un Nokia Lumia 710 de 2 ani si nu am probleme cu el.
Eu cred ca Nokia si Samsung sunt cele mai bune!

| Loker a răspuns:

Topul (celor de la TV)
1 Samsung
2 LG
3 HTC
4 Allview
5 Huawei

| DirtyCow a răspuns:

Eu am un Samsung galaxy s3 mini, dar tu poti incerca un Sony xperia( Am auzit ca reszista la apa) Dar eu am fost extrem de multumit de telefonul lui tata fiind un Acer(sunt ieftine si foarte performante.)

| AlexPreda1994 a răspuns:

Pai... cele mai bune firme de tetlefoane cu touchscreen sunt LG si Samsung

| FreeBSD a răspuns:

Samung!
LG-urile mai innebunesc cate o data, spun din propria experienta!