| Vali222005 a întrebat:

Salut!
Care-i cea mai buna brățară fitness?
Care da date exacte pași, km, funcția fotbal

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu pot spune care este mai buna. Eu am HUAWEI band A2-A9B si telefonul tot Huawei. Se conecteaza la aplicatia din telefon, Huawei Health, prin bluetooth. Arata pasii facuti pe jos, bicicleta, urcare, alergare si vibreaza la apeluri si notificari, primite pe telefon. Mai are si alte functii dar nu le folosesc.

| Frank51 a răspuns:

Toate sunt bune, chiar și cele ieftine. Diferența este numărul de funcții îndeplinite, cele mai scumpe fac mai multe chestii.

| Rihanna20B a răspuns:

Nu știu exact dar eu am mitfit3. Arata pașii exacți, ora, data, notificările telefonului, vremea, bătăile inimii, cronometru și se setează automat după ceasul de la telefon. Trebuie să ai aplicația ceasului ca să funcționeze.

| darrio2007 a răspuns (pentru Rihanna20B):

De ce ceas vorbesti? Se conecteaza prin bluetooth printr-o anumita aplicatie, instalata pe telefon, in functie de tipul bratarii fitness.

| Rihanna20B a răspuns (pentru darrio2007):

Miband3