| AlexAndrei96 a întrebat:

Ce ceasar trebuii sa-mi iau? Ma gandeam la un SmartWatch. Ceparere aveti? Vreau un ceas mai mult de design, nu conteaza pretul.Am Samsung Galaxy Note 3 NEO. Vreau sa fie compatibil. (Daca ma suna cineva sa ma sune pe ceas). FUNDA!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Realizezi ca treaba cu seasurile smart si vorbitul la ele e o mare tampenie, da?

| Mariusflo a răspuns:

Salut,

Ti-as recomanda acest ceas: http://bit.ly/1rvQl1A

Este compatibil cu orice Samsung si sincer are un design chiar placut!

| AlexAndrei96 explică (pentru Mariusflo):

:3 Cand va sosi comanda cu telefon plus ceas voi face o poza si o voi posta pe TPU

| TeDrqq a răspuns:

Da, evident o sa vorbesti la ceas, nu o sa pari deloc ca un ciudat.
laughing)))

| AlexAndrei96 explică (pentru TeDrqq):

Ba frate, sti de unde sa-l iau sau nu? Si daca se conecteaza la Note 3. La ceas pot vb acasa cand sunt la PC, la masa, sau oriunde!