| iGoxi a întrebat:

Ce laptop de gaming îmi recomandați pana în 3700 lei? Preferabil eMAG/altex. Acesta este bun?
https://emag.page.link/BCByARNXBLydy5gCA

Răspuns Câştigător
| Andresso a răspuns:

Nu merita ce ai pus tu acolo, te pacalesti rau daca iei ala.
Ia-l pe asta. E cu 100 lei mai scump dar ai procesor mai bun cu 5-10%, mai pui ca are si 6 coruri si 12 threads, nu ca intelul ala care are doar 4 coruri. Asta are 16 gb ram, iar ala ales de tine are doar 8 gb ram, mi se pare foarte absurd.

Ia-l pe asta ce ti-l recomand eu, ai incredere, e cel mai bun la pret/performanță.

https://emag.page.link/ycRrTg7vHJV31fuA6

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E fain, ia-l!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar mai e putin pana la Black Friday. Nu mai poti astepta? Sigur apare ceva si mai bun.

Asa am facut si eu anul trecut, am asteptat. Si atunci am luat ceva chiar super.

| iGoxi explică (pentru DoarBogdan):

Apreciez sfatul dar am nevoie de ceva urgent.

| DoarBogdan a răspuns (pentru iGoxi):

Atunci...nu prea putem, sau cel putin eu, sa recomandam asa usor. Nu merita un laptop de gaming pana in banii aia, din ce e disponibil online. Poate pe siteuri din exterior. In rest... sa dai atatia bani pe un GTX1650? Nu. E absurd. De 3700 un 1660ti cel putin.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Faci un desktop parfum in banii astia. La ce calduri sunt acum, cu laptopul in gaming... throttle scrie pe el 100%, oricare ar fi.