| mafiot1 a întrebat:

Salut ce modele de laptop aveti si de cati ani il aveti?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Asus K70AB - http://www.asus.com/Notebooks_Ultrabooks/K70AB/ - unul dintre cele mai proaste laptopuri facute de Asus vreodata. Din fericire nu am avut decit o parte din problemele de care se plingeau toti care si-au luat asa ceva. Il am din 2009, il mai folosesc l-a vazut filme uneori si cind plec pe undeva. AMD Turion RM-75, 4 GB ram, placa video dedicata de 512 MB, hard de 320, display de 17.3. Display-ul ce e de el, ca in rest... oricum inca e peste unele rahaturi de-astea noi care se vind acuma in draci.
P.S. Nu te lua dupa prostiile lui Sheldon. Depinde de la model la model.

6 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Am 2 laptopuri si nu imi place nici unul.Am un Acer extensa cu windows 8.1 preinstalat si un compaq cq 58 cu acelasi sistem.Baza mea este pc desktop.

| KodrutZ a răspuns (pentru MskDesign):

Fa doi copchii amariti fericiti, doneaza-le!

| MskDesign a răspuns (pentru KodrutZ):

Unul il folosesc eu la cafea dimineata si unul nevasta mea.Baiatul si cu mine avem desktop-uri pentru restul zilei si nu cred ca le pot dona.Am muncit mult pentru a avea tot ce am, mai ales ca sunt in strinatate si nu este usor.

| KodrutZ a răspuns (pentru MskDesign):

Daca vrei, poti.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă vrei să-ți iei laptop îți recomand HP.Eu îl am de 7 ani și încă funcționează foarte bine.

| Sheldon a răspuns:

Daca incerci sa afil care este mai rezistent pe durata lunga atunci Toshiba si Dell sunt cele mai durabile