| clIc a întrebat:

Salut,ce monitor mi-ar trebui ca sa se vada imaginea bine si clara pe xbox 360?(spuneti-mi si ce cabluri ar trebui)

Răspuns Câştigător
| Tau_SuperErou_1995 a răspuns:

Pai clar, un monitor cu diagonala cat mai mare, pentru senzatii tari in timpul jocului si neaparat sa fie HD, NEAPARAT. Ca si cabluri, o sa ai nevoie de cabluri HDMI, asta depinde de la monitor la monitor, sunt multe tipuri. La un capat, cablul HDMI trebuie sa fie compatibil cu xboxul si la celalalt sa fie compatibil cu monitorul.

1 răspuns:
| maryusmono a răspuns:

Diagonala cat mai mare.

Iti recomand o diagonala de 24 inch precum acesta: http://bit.ly/19SH4rR