| Mihaila_Bogdan-Iulian_1997 a întrebat:

Ce parere aveti de deep web? Am intrat de cateva ori si mi se pare ciudat. E periculos?

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Stii sa intri pe deep web si nu stii sa cauti cateva informatii despre el pe google?

| PainTech a răspuns:

Deep web reprezintă site-urile neaccesibile de un motor de căutare obișnuit. Nu e nimic periculos în asta.

Unele site-uri pot fi periculoase ( a nu se confunda cu dark web ).

| Crackman a răspuns:

Da este un site destul de periculos.
Poti cumpara cam orice, inclusiv fiinte umane.
In al doilea rand poti cumpara assasini sau sa vezi videou ri cu torturi sau alte.
Poti fi urmarit la randul tau?

| aXy99 a răspuns (pentru Crackman):

Este un site? Nu prea stii despre ce vorbesti, probabil ai vazut un video pe net si ti-ai facut o parere, dar nu tocmai buna, nici corecta.

| Crackman a răspuns (pentru aXy99):

Impropriu spus site... este netul necenzurat.