| ゼロの a întrebat:

Ce parere aveti despre acest laptop resigilat?
http://www.emag.ro/......A4S1EL.EE9

Daca e bun si isi merita banii va rog sa imi spuneti.
Si credeti ca acele gadgeturi care sunt precizate lipsesc? avand in vedere ca el a fost scos penntru expunere in showroom.

Răspuns Câştigător
| imaqtpie a răspuns:

Salut. Laptopurile nu sunt prea bune pentru gaming. Laptop asta nu este bun pentru jocurile aparute acum.

| ゼロの explică (pentru imaqtpie):

Atunci ai vreo recomandare de laptop?
Nu Calc ca nu am unde sa il pun.
Si te rog sa fie cu windows 7 si sa fie pana in 2300 de lei.

2 răspunsuri:
| ゼロの explică:

P.S e bun in gaming laptopul?
Ca asta ma cam intereseaza, daca e bun la jocurile astea de ultima generatie cum ar fi far cry 2, starcraft 2 diablo 3, etc.