| aly300 a întrebat:

Ce placa videa imi recomandati in jurul pretului :300-350lei?:big grin

5 răspunsuri:
| BSwwatch a răspuns:

Depinde de PC-ul tau in primul rind, daca placa de baza este vechea placa AGP, daca este PS-Express, daca rami tai sunt DDR 1, DDR2 ori de la DDR3 in sus, daca daca si daca, nu-ti primesti raspunsul favorabil Pc-ului tau aici, fara sa detaliezi sistemul Desktop pe care-l dorest sa-i aduci imbunatatiri

| aly300 explică (pentru BSwwatch):

Placa baza:asrock n68c-s ucc, procesor:athlon II 250, ram 4 gb ddr3, sursa 500 w