| thedistroyer a întrebat:

Ce telefon considerati mai bun dintre Samsung galaxy s3 si Apple iphone 4s? Vreau si cateva motive. Dau funda. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| wj a răspuns:

Http://versusio.com/en/apple-iphone-4s-32gb-vs-samsung-galaxy-s3 Ai aici raspunsul :)

| thedistroyer explică (pentru wj):

Asta este din punct de vedere tehnic.dar eu voiam niste impresii personale.

| wj a răspuns (pentru thedistroyer):

Trebuia sa zici ca vrei o parere subiectiva nu una obiectiva. Fanii Apple zic iphone, fanii Samsung o sa zica s3.

4 răspunsuri:
| RenzoRomano a răspuns:

Vrei una personala? du-te-n pllm de prost

| thedistroyer explică (pentru RenzoRomano):

Nu inteleg de ce ma injuri. Dar daca atat stii nu am ce iti face.