| oliviaaa a întrebat:

Samsung GT-S5830 Galaxy Ace
merita sa-l cumpar?
si daca cineva intimplator are acest model. explicati-mi ce functii are si cum vi se pare personal.
multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună. La preţul pe care-l are, e un telefon destul de bun. Gorilla Glass - ecran rezistent la zgârieturi, cameră foto de 5 MPX, are funcţie de wireless hot-spot, sistem de operare bunicel, procesor ok şi multe aplicaţii din Google Play.

| M29 a răspuns:

Bună! Am Samsung Galaxy ACE din ianuarie anul acesta si sunt multumit de el. NU are nici o zgarietura pe ecran si nu l-am tinut mereu in husa de protectie (cam de o lună il tin asa) este rezistent. Se misca decent, nu are insa Flash player dar poti urmari clipuri pe youtube, are Android 2.3.

Bateria tine si 3 zile daca esti atent la setarim. Am conturi de email sincronizate, aplicatii instalate in functie de cerintele mele(Comodo Antivirus, Google Drive, Dropbox, Springpad, Google Authenticator, Doplhin Browser HD...), multiple functii care iti usureaza munca happy. Daca vrei mai multe detalii te ajut cu placere.