| shiftns2000 a întrebat:

Salut! Cine îmi poate recomanda o camera de supraveghere fara wifi și sa trebuiască o sursa de curent pentru alimentarea. Îmi trebuie în câmp unde nu am asa ceva!

2 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Sunt camere cu incarcare solara si cu sim. Am luat ceva de pe eMAG si este foarte buna. A trecut peste iarna foarte bine. Fara sa inghete sau sa ramana fara baterie.
E ca o loterie cand vine vb de camere. Unele pot veni cu defect din fabrica sau nu.

| shiftns2000 explică (pentru sweetys):

Pai și da-mi și mie link-ul frate sau cum se cheamă modelul! Te rog frumos!