| DaffyDuck a întrebat:

Cine îmi spune cum sa fac câteva efecte video/audio pe Windows Movie Maker?
Efectele:
Sa fac sa vorbeasca mai repede sau mai lent(si sa mearga mai repede sau mai lent).
Mulțumesc, Anticipat!

5 răspunsuri:
| Prici a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... dar mi se pare ca movie maker este deja depasit. ai putea sa descarci un video editor autentic numit Sony vegas pro. poate o sa fie mai greu la inceput dar dupa cateva tutoriale de pe youtube o sa te pricepi foarte bine si Sony vegas face mult mai multe lucruri decat movie maker, lucruri la care windows movie maker nu se poate gandiwinking
Funda?

| DaffyDuck explică (pentru Prici):

Hai ma sti sau nu? Atunci de ce ai mai raspuns?

| DaffyDuck explică (pentru Prici):

Auzi:Tu imi zici un program fara cerinte? Am instalat programu', ca nu-mi mai mergea Windows Movie Maker, si, ia ghici:Zicea ca-mi trebuie Windows 7! Cine are Windows 7? E o prostie, nu merge mai nimic pe el...Ce sa mai zic si tu un prost...

Răspuns utilizator avertizat