| Ionica_Ionica_1999 a întrebat:

Salut, cine-mi poate spune de ce mi se restarteaza pcu cand ma joc Metin2, problema nu apare si la celelalte jocuri ( de ex CS GO, gta 5)
Am windows xp professional, am debifat cele 3 casute si raportare erorri.
Dau fundita aceluia care m-a ajutat!

Răspuns Câştigător
| Zurelin a răspuns:

Curata pcul si schima eventual pasta de pe procesor, poate si de pe procesorul placii video. Daca nu stii dul la un service

| Ionica_Ionica_1999 explică (pentru Zurelin):

L-am curatat, dar nu am pus pasta, l-am curatat de 6 ori pana acum si chiar nu stiu ce sa-i mai fac!

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat