| Ionica_Ionica_1999 a întrebat:

Salut, cine-mi poate spune de ce mi se restarteaza pcu cand ma joc Metin2, problema nu apare si la celelalte jocuri ( de ex CS GO, gta 5)
Am windows xp professional, am debifat cele 3 casute si raportare erorri.
Dau fundita aceluia care m-a ajutat!

Răspuns Câştigător
| Zurelin a răspuns:

Curata pcul si schima eventual pasta de pe procesor, poate si de pe procesorul placii video. Daca nu stii dul la un service

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ionica_Ionica_1999 explică (pentru Zurelin):

L-am curatat, dar nu am pus pasta, l-am curatat de 6 ori pana acum si chiar nu stiu ce sa-i mai fac!

| Ionica_Ionica_1999 explică (pentru ramon2473):

Pcu-l meu este tot curatat, temperatura este cand nu ma joc metin de 52 si cand ma joc metin ajunge undeva la 60-62 uneori chiar si la 65

Răspuns utilizator avertizat
| AdreAdre a răspuns (pentru ramon2473):

Black Evil...Tu gandesti ce scrii? Esti troll sau cv? Wtf! GTA 5 si CSGO nici nu se compara cu cerintele lui Metin2. Metin2 e mult mai slab fata de CSGO si GTA 5 la cerinte. Nu mai induce omul in eroare daca nu stii sa citesti niste cerinte la jocuri.

+ Ionica..Cred ca si tu faci troll? Esti in mana cu BlackEvil? Nici nu-ti merge GTA 5 pe Windows XP. Pentru GTA 5 ai nevoie de Windows 7 minim si numai pe 64-bit, deoarece are nevoie de 4GB RAM+. Spune-mi si mie cum te joci tu GTA 5 pe Windows XP.

Răspuns utilizator avertizat
| Ionica_Ionica_1999 explică (pentru AdreAdre):

Iti fac un print sa vezi ca pe un program merge?

| Ionica_Ionica_1999 explică (pentru AdreAdre):

Si apropo, tu stii-ai ca pe pc se pot pune mai multe windousuri, ei bine eu am windows xp si windowx 7 pe pc happy. Deci ma refeream ca pe windows 7 la gta nu se reporneste deci te rog intai intreaba inainte as critici!

| Ionica_Ionica_1999 explică (pentru AdreAdre):

Eu am 2 windosui pe pc 7 si xp si ma refeream ca pe 7 nu se stinge pcu cand ma joc gta