| Cipri1993 a întrebat:

Salut, cine poate sa imi spuna mai multe despre codule HTML, c++, toate astea care te ajuta ca crearea unui site

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
E plin internetul de documentatie.
Dar daca vrei un site care sa arate bine si il vrei anul asta te sfatuiesc sa folosesti wordpress, n-o sa faci minuni in html dupa o luna-doua.
Bafta

| horia2012 a răspuns:

Uite un program gratis cu care poti face pagini web. Iti cere adresa de e-mail ca sa-l poti descarca:
http://www.serif.com/web-design-software/se/

| piticuz a răspuns:

HTML - HyperText Markup Language Ajuta la creearea paginilor web citite de browsere happy e ca si cum ai scrie niste indicatii pentru ca calculatorul sa le citeasca happy
C++ este ceva mai complex happy... gasesti mai multe cautand pe wiki happy Exista cursuri si tutoriale pe net happy