| NeXtLevel100 a întrebat:

Salut cine poate sa-mi dia un link de descarcare pentru windows xp 3 in romana? dau fuditza cine ma ajuta primul...

Răspuns Câştigător
| CosteaVlad a răspuns:

Da „Harry Aero Potter", ăla a fost primul rezultat pe care l-am găsit și eu inițial, dar apoi am observat că cere validare de Windows, și dacă „viktorash" nu-l are original? happy

3 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Da...ai dreptate, dar la mine trece si peste asa ceva pe calculatoarele cu XP piratat, pentru ca e piratat bine happy, am un. ISO bun de pe net devil, asa ca nu prea imi trece prin cap ce au altii instalat pe calculator...asta e happy, data viitoare ma voi gandi de 2 ori inainte sa postez.

| CosteaVlad a răspuns:

Îl poți lua de aici: http://fisierulmeu.ro/......k-rar.html
O zi bună! :)