| SilviaChiriac a întrebat:

Am un laptop Lenovo mai vechi pe care este instalat windows 7.Aseara l-am inchis si dimineata asta nu a vrut sa mai porneasca. Apare sigla Lenovo, semnul de la starting windows si ceva cu completing local c sau ceva asemanator si apoi o ia de la capat.Nu mai stiu ce sa fac am stat asa si am asteptat 30 de minute.Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| marinaru777 a răspuns:

Are eroare in registrii trebuie reinstalat windowsul, se poate sa fie si problema de hdd. Incearca sa instalezi cand este defect hdd ul da eroare la instalare.