| TuttyFk a întrebat:

Cine stie o editie de Windows xp sp3 modificata? Gen last xp, windows xp sp3 deluxe edition 2010. va rog fara spuse : Mai bine bagi unul original am incercat si originale.Dau funda celui care imi spune cat mai multe editii modificate de xp sp3. Multumesc!

5 răspunsuri:
| Cronki a răspuns:

Si tu poti sa customizezi (modifici) un XP dupa placul tau! poti modifica filele originale, poti schimba icoanele, poti transforma modul de boot cu imagine si texte proprii, poti aduce propriile drivere si chiar programe, s.a.m.d.
**********************************************************************
http://www.google.ro/......http?/cse

| horia2012 a răspuns:

Din pacate numai pe site-uri ilegale.
De ce nu scrii pe google, ca te trimite exact acolo. Eu am gasit.

| Geniuss a răspuns:

Salut sincer am eu ultimate edition dar nu se merita mai bun e Xp Sp 2 ca 3

| TuttyFk explică:

Da stiu m-am gandit si la optiunea asta da nu ma pricep prea binelaughing

| TuttyFk explică:

Am pus Windows xp sp3 ( normal ) si la asta am ramas multumesc oricum :d