| Silvyku a întrebat:

Stiu ca acum suntem in vacanta si tocmai de aceea as dori sa imi schimb windowsul! am trecut cred ca prin toate! De la windows XP la windows 8.1! As vrea acum sa imi pun un windows Xp acum. Vreau doar sa incerc o versiune modificata! Dati-mi si mie niste exemple de windows xp sp3 Modificate cum este "Deluxe 2010"
FUNDA!

2 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Windows XP Black Edition 2014 SP 3
Windows XP SP3 Diamond Ultimate 2010
Windows XP SP3 DarkLite Edition

| Silvyku explică (pentru miTzuliK93):

Lea-m incercat laughing in afara de Diamond Ultimate dar este asemanator cu Windows xp sp3 Viena edition... Mai vreau pareri!