| TotEu21 a întrebat:

Cine stie un telefon care are tastatura qwerty dar sa se auda tare si clar in difuzoare, si camera sa fie mai buna.Pretul sa fie cam. cuprins intre 400-500 lei, dar si mai putin, poate sa depaseasca dar nu cu mult

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

X10 mini pro, mai ales ca are android.

| lucian a răspuns:

Nokia c6 sau Samsung wave 2 pro

| Piny a răspuns:

Salut, Samsung B5310, Samsung B3410, Samsung S5330, Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro. Funda?

| ioanalexandru a răspuns:

Salut! iti recomand cu caldura un Nokia e5. mi-am cumparat luna trecuta.camera e de 5 mp,are tehnologia h d voice,youtube, facebook, etc! e drept.la liber, e 800 roni.insa,merita!

| IustinaSiAtat a răspuns:

Incearca Corby cu taste.e ff bun si muzicaa se aude ff tare.credema am si eu si e super tare

| Fikki a răspuns:

Nokia C3

| xyxy97 a răspuns:

Eu iti recomand Samsung 335 chat e cel mai bun, se aude foarte tare si e in jur de 400 lei