| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce program pot scoate poze anumit tip pe imprimanta? Spre exemplu mărimea 3 x 4 cm având la bază o bandă albă de 7 mm; Cum printez la fix aceleasi dimensiuni?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pune pozele in word, le ajustezi la dimensiunile dorite, inclusiv marginea albă și dai print când ești gata

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Vreau un program special pentru asa ceva, sa bag eu dimensiunile si sa mi le scoata, ca asa ma chinui, cu word, printez, ma uit daca sunt bune, iar trebuie sa editez poza, iar scos, iar nu-i bun iar editat si tot asa.
Vreau fix ce folosesc si astia la un fotograf.

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Foloseste irfanviewer, stie multe. doar să-l inveți