| XxT3rIbL3xX a întrebat:

Salut! Cu o problema legată de Instagram.
Mai exact acum o săptămână îmi ștergeam postările vechi iar acum am rămas cu "100 postari ramase pe cont" trecute doar la număr... ca în rest nu se vede nici o poza, atât eu cât și restul nu poate vedea nimic postat pe contul meu...în schimb le sare în ochi ca le spune la număr ca am 100 postarilaughing no? Cum rezolv asta? Ca sa iau legătura cu cei de la Instagram nu pot. Ca nu dau de nici un mail, în schimb le-am raportat problema dar le trimite doar ca un feedback ce sigur nu ajuta la nimic

1 răspuns:
| anonim310124 a răspuns:

Cel mai probabil le ai sters pe toate intr-un timp foarte scurt si nu a apucat sa se actualizeze in totalitate profilul de Instagram. Problema ar trebui sa dispara de la sine sau cu un refresh, daca nu, incearca sa dezinstalezi si sa instalezi aplicatia, poate ajuta!