| valentin2002 a întrebat:

Cum aș putea să conectez Samsung Galaxy Buds la Smart TV LG? La sunet la TV optiunea Bluetooth apare dar nu o pot accesa! Este posibil sa reusesc totusi cumva?

2 răspunsuri:
| SurduRares a răspuns:

Nu deoarece ear buds sunt pentru telefon si sunt de la Samsung. Scuze...

| valentin2002 explică (pentru SurduRares):

În primul rând cred că problema e de la TV pentru că nu îmi permite să activez opțiunea de sunet prin Bluetooth și în al doilea rând, căștile sunt facute să meargă și pe alte device -uri...