| nprenume731 a întrebat:

Salut! Cum as putea să schimb poza de profil(pe Facebook) cu una pe care am avut-o la profil anterior fără să pierd like-urile? Dacă ați putea as dori să știu pașii...

10 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cum adica cu una de la profilul anterior, fara sa pierzi like-urile?

Adica ai doua profile, sau ma rog... cel actual este diferit de celalalt, si vrei cumva sa faci legatura cu poza de la vechiul profil?
Pai nu se prea poate asta.
Poti doar sa pui din nou poza pe noul profil, si sa o iei de la capat.

Cam atat. Si nu iti face griji, nu pierzi absolut nimic in realitate (:

| nprenume731 explică (pentru DoarBogdan):

"Cu una pe care am avut-o la PROFIL anterior " ...adică același profil, doar că vreau să îmi pun poza de dinaintea celei pe care o am acum... știu că se poate pune, dar nu știu pașii

| Catrice a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ai băut sângele lui dănuța si ți-ai sinucis neuronii? thinkinghee hee
La profil la poza adică ce naiba ești și tu tânăr ar trebui sa știi limbajul...
Dezamăgitor, aveam așteptări de la tine sad

| DoarBogdan a răspuns (pentru nprenume731):

Se putea sa iti schimbi poza de profil cu alta TOT de pe contul tau, atunci nu ai pierde like-urile respective. Dar cu una de pe alt profil... separat de cel actual, nu merge. Ca asa toti si-ar schimba pozele intre ei si nu s-ar mai intelege nimic :/

| DoarBogdan a răspuns (pentru Catrice):

Nu... inteleg ce spui :/

| nprenume731 explică (pentru DoarBogdan):

Tocmai asta ti-am spus ...nu am treabă cu alt cont, vreau sa îmi schimb poza actuală cu cea de dinaintea ei ...nu e asa greu de înțeles.

| Catrice a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ma dezamăgești sad

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Uite am intrat și m-am uitat special pentru tine. Intri pe poză, în dreptul numelui pe partea dreaptă ai 3 buline, dacă apeși acolo îți apare o listuță, iar penultimul rând e ''setează ca fotografie de profil''.

| nprenume731 explică (pentru supadeceapa):

Am văzut asta, dar nu sunt sigur dacă în momentul în care selectez de la "fotografii sugerate" sau "încărcări " vor rămâne like-urile pozei respective de la profil ...era bine dacă ar fi răspuns cineva care a încercat

| DoarBogdan a răspuns (pentru nprenume731):

Atunci da, metoda spusa de @supadeceapa este cea corecta, daca setezi fotografia de profil respectiva, nu o sa pierzi like-urile, pentru ca deja o ai incarcata happy