| Anonimusdark20 a întrebat:

Salut.Cum fac să mă filmez cu camera și să încarc clipul pe YouTube?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu poti! Trebuie sa ai o camera care include aceasta optiune pe care o gasesti la setari!

| WhiteLife a răspuns:

Descarci filmarea in PC și acolo te loghezi în contul de YouTube și o încarci.

| Gabriela_Olteanu_Alexandra_1995 a răspuns:

Pai întâi faci un video apoi intri pe yt și în partea de jos sunt înșirate niște chestii, prima dintre ele fiind pagina de "Acasă", acolo unde cauți clipuri. Și sus în partea dreapta a ecranului e o camera de filmat și apeși pe ea, iar acolo poți selecta orice video vrei sa postezi sau sa faci live-uri