| NissanNavara a întrebat:

cum fac videoclipurile de pe iphone mai mici? Ca ocupa prea multa memorie.

6 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Vad ca faci parte din categoria oamenilor cu telefoane mai inteligenti ca ei. O seara buna.

| NissanNavara explică (pentru Seby90):

Vai de mine sarantocule, ce smecher te dai si puti prin monitor, te oftici ca nu ai tu bani de un iphone laughing saracutu de el laughing

| Seby90 a răspuns (pentru NissanNavara):

Nu am bani de iphone, dar macar telefonul meu nu e mai destept ca mine.

| NissanNavara explică (pentru Seby90):

Cu Nokia caramida a lui bunicul ma descurc si eu.

| Seby90 a răspuns (pentru NissanNavara):

Pai nu bunicii tai au facut imprumut in banca sa iti ia telefon?

| NissanNavara explică (pentru Seby90):

Vai de tine bai sarantocule!