| GameMaster23 a întrebat:

Salut, cum pot afla si de unde pot descarca placa audio? Am intrat in >>>>>>rundxdiagsound... si imi apare jos "No sound card was found. If one is expected, you should install a sound driver provided by the hardware manufacturer." dar in rest nimic...
Dau funda +2 voturi!

4 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Cautama pe itsoft_2011 si teajut eu cu problema de sunet

| itsoft a răspuns:

Cautama pe itsoft_2011 si iti gasesc eu si drivaru si tot

| GameMaster23 explică:

Pai da dar nu imi apare ce placa audio am, in ori ce caz am intrat pe site lor dar nu stiu care dintre ele e bun... http://www.dell.com/support/drivers/ro/ro/robsdt1

| rockal a răspuns:

Pai te uiti ce placa de sunet ai si cauti pe site-ul lor, ar trebui sa aiba un driver de downloadat, daca nu gasesti situ doar cauta pe google