| Tr3eaTxGh3osT a întrebat:

Am un pc HP compaq dc5800 small form factory si mi am bagat windows xp si placa de retea am reusit sa o bag dar as dori si eu placa de sunet drivaru la ea si nu gasesckcrying cand intru in dixdiag la sound :No sound card was found. If one is expected, you should install a sound driver provided by the hardware manufacturer. datim si mie drivaru pentru HP compaqc dc5800 small form factory windows xp 32 biti please!

P.S: Din bios e dat on placa audio sa o recunoasca pe windows 7 mi a recunoscut drivaru dar pe windows xp nu mil recunoaste

5 răspunsuri:
| Tr3eaTxGh3osT explică (pentru ursey):

Mi am instalat asta imi apare in bara sound max dar cand ma duc in control panel sound, sound and audio device tot zice ca nu e instalata nici o placa de sunet(no audio devicE) nu stiu ce sa mai fac hhelp

| ursey a răspuns (pentru Tr3eaTxGh3osT):

Cel mai sigur cauta cu driver booster iti baga driveru original

| ursey a răspuns (pentru Tr3eaTxGh3osT):

Dar mai intai dezinstaleaza-l pe cel care l-ai bagat tu