| Tr3eaTxGh3osT a întrebat:

Ajutor! am probleme cu pc iarasi, de cand am instalat placa AMD RADEON HD 5450 1 GB Shapire Edition ddr 3 pe un pc low profile, am HP Compaq dc5800, nu mai imi citeste placa audio ce-a integrata ce pot sa faccrying nici in dxiag nu gaseste nimic, nici driver finder : No sound card was found. If one is expected, you should install a sound driver provided by the hardware manufacturer.
asta imi zice cand dau pe dxdiag

1 răspuns:
| Beniamin_Dani_1994 a răspuns:

Un reinstal de windows ai incercat? happy de multe ori se obtin ceva buguri sau erori de genul asta prin incorporarea unor placi noi la pc si abia dupa reinstalarea windowsului sunt cunoscute iar si le poti folosi! big grin
Iar in caz ca nu merge nici asa atunci cred ca trebuie sa verifici pe net cerintele placii video happy pentru ca e posibil sa iti manance din pc incetul cu incetul si sa te trezesti ca nu iti va mai merge una si alta happy daca te-am ajutat ma bucurbig grin daca nu atunci imi pare rau sad