| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa pun Ccleaner sa sterga istoricul la Mozilla Firefox pentru ca este bifat sa sterga la Mozilla dar nu stiu de ce nu sterge nimic? Asta se intampla de cand mi-am reinstalat mozilla a doua oara.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La Ccleaner, mergi in dreapta pe "aplicatii" si acolo ai si Firefox. Bifezi tot ce vrei. Ai ultima versiune? Daca nu, actualizeaza.

| starduster a răspuns (pentru anonim_4396):

Totul este bifat tot nu sterge nimic

| anonim_4396 explică (pentru starduster):

Ma mir, mie imi merge. De unde ai Ccleaner, de la Piriform? Din browser merge?

| starduster a răspuns (pentru anonim_4396):

L-am descarcat de pe site-ul http://phazeddl.tv/

| anonim_4396 explică (pentru starduster):

Ia-l pe asta: http://www.piriform.com/ccleaner
E curat si bun.

| starduster a răspuns (pentru anonim_4396):

Sterg asta vechi nu?

| anonim_4396 explică (pentru starduster):

Dezinstaleaza-l!
Recomand RevoUninstall ca sa-ti stearga si fisierele restante.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sau macar din el, dar da dezinstalare.

| Ovidiutzul19 a răspuns:

Pai din cate stiu eu nu prea se poate dar daca tot vrei sa stergi istoricul vezi ca ai sus in stanga scrie firefox.Dai click si iti apare ceva acolo selectezi in partea dreapta istoric adica a doua optiune si pui sageata pe istoric fara sa dai click si o sa iti apara altceva si iare selectezi a doua optiune. Daca ai in limba engleza vezi ca scrie clear hoistory daca e in romana vezi ca scrie curata istoricul recent. Dupa ce ai dat click acolo iti apare o fereastra si ai acolo sa selectezi curata tot sau curata istoricul din ultima ora sau..in fine apoi dai curata istoricul si gata.