| Mazilu_Marius_1993 a întrebat:

Salut big grin, Am si eu un Laptop, modelul este Acer Aspire 1310. Si as dori sa stiu si eu cum pot intra dupa Laptop Cu Wifi de la routter`ul meu. Am si un PC. si netu`l la pc merge de la routter si am auzit ca merge si la laptop ca si la tablete/telefoane, cu wifi. Cum il activez si`mi caut reteaua de wifi?

Răspuns Câştigător
| oioneko a răspuns:

Vezi intai daca ai driver pentru el. Daca windowsul e bun dupa intri la networking in control panel si cauti adapter settings, sa nu fie disabled deviceul.
Succes!

1 răspuns: