| gunpowder a întrebat:

Salut big grin
Vreau sa imi instalez Windows XP, acum avand Windows 7. De cate ori bag CD-ul si booteaza, imi apare o eroare, gen 'Your computer can be damaged, please turn it off.', si nu ma lasa nicicum sa-l instalez.

3 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Este un conflic legat de HDD-ul SATA. Intra in Bios si cauta ceva legat de AHCI Sata Mode si schimba-i optiunea pe Disable daca este pe Enable, sau invers. Dupa aceea poti instala Windows XP.

| lucy90 a răspuns:

(Computerul poate fi deteriorat, vă rugăm să opriţi-l) acel windows nu este bun sau este virusat incearca altceva

| JustCosmin a răspuns (pentru lucy90):

Mai bine taci daca nu te pricepi laughing Ai pus si o traducere marca Google Translate.