| Jokers666 a întrebat:

Daca ajung pe locul 1 in clasamentul zilei pe TPU ce primesc?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Nimic, "Campionul zilei" nu se mai acorda de foarte mult timp, pe cand functia a ramas ca un "scor al eficientei" sau ceva de genul... nimic important, stii ca esti omul N care a castigat puncte in acea zi in functie de acel clasament.

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Aplauze

suntserios
| suntserios a răspuns:

Felicitări mele. Si atat

| Sofer a răspuns:

Campionul zilei.

| Werrich a răspuns:

Salut! Primesti placuta cu "Campionul zilei" sub numele tau asa cum are userul corbulalbrosu.

| Jokers666 explică (pentru Werrich):

Si placuta aia ii permanenta sau la un timp dispare

| LPCTSTR a răspuns (pentru Jokers666):

Nu dispare odata ce ai primit-o, insa nu se mai acorda.

| Werrich a răspuns (pentru Jokers666):

Mi se pare ca este permanenta. Oricum daca editorii iti apreciaza comentariile vei primi cate o moneda pentru fiecare raspuns apreciat si cand strangi un anumit numar de monede poti sa achizionezi produse diverse.

| Speranta12 a răspuns:

Tu nu primesti nimic. Tu le oferi lor ocazia sa faca bani, cu cat stai mai mult pe acest site.

| Elelei a răspuns:

Invidia celor ce alearga dupa puncte. happy