| Adytza_Ady_1988 a întrebat:

daca am instalat un router Edimax pe reteaua RDS se poate sa il folosesc si in Italia fara ai mai face nimic, doar sa il conectez la internetu de acolo sau trebuie din nou instalat in Italia?

6 răspunsuri:
| tr3ig a răspuns:

Trebuie resetat si reconfigurat, pentru ca pe rds are un user si o parola iar pe Italia are alt user si alta parolawinking bafta

| Adytza_Ady_1988 explică (pentru tr3ig):

Mersi.deci mai bine sa nu il iau pentru 2 saptamani ca dupa il aduc inapoi si probabil va trebui din noi resetat.

| tr3ig a răspuns (pentru Adytza_Ady_1988):

Faci cum vrei eu iti spusei ce trebuie facut ca sa iti meargawinking sa il configurezi nu e mare branza

| Adytza_Ady_1988 explică (pentru tr3ig):

Am inteles dar merge configurat si pe laptop?

| tr3ig a răspuns (pentru Adytza_Ady_1988):

El merge configurat de oriunde. acum depinde de softu pe care e el facut sa il instalezi, pentru ca daca tu ai 7 pe laptop si el nu are sa il instalezi ddecat pe xp si milenium atunci nu poti sa il instalezi.

| Adytza_Ady_1988 explică (pentru tr3ig):

Ok mersi de ajutor bafta!