| ImMrRobAlex a întrebat:

Dacă îmi prelungesc abonamentul la Orange, ce telefon gratis pot primi?

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Gratis nimic nu este happy.O să-l plătești cu vârf și îndesat prin serviciile oferite la abonament, și depinde de „cu ce te lași cumpărat". De regulă nu prea prinzi telefoane cine-știe ce la abonamente ieftine.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu stim ce abonament ai si nu-i greu sa te uiti pe pagina lor!

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca vrei sa verificam contul tau in vederea fidelizarii, te asteptam cu numarul de telefon, in sectiunea de mesaje private.
O zi buna,
Orange Helper

| octav005 a răspuns:

Pai doar telefoane ieftine presupun

| StGaLLa a răspuns:

Depinde de abonament cauta ofertele chiar la ei pe site