| Krxty17 a întrebat:

daca ma puteti ajuta cu cv te rog. Am un Toshiba satelite c855-s8z....am avut winodws 8.1 mi-a mers tastatura fara probleme dar acum nu-mi mai raspund sagetile si num lock( butoanele responsabile de num lock raspund doar daca il aprind din keyboard screen) tin sa mentionez ca la schimabrea wundows-ului(10) in pasii de instalare au mers toate butoanele(am testat de curiozitate) dar dupa instalare pauza...nu mai merg acele butoane
dc?
Citește mai mult

3 răspunsuri:
| Krxty17 explică (pentru Ωmega):

Am reusit sa-l fac... apasasem un buton fara sa vreau care inchidea comanda

| Ωmega a răspuns (pentru Krxty17):

Bun asahee hee