| adyadryan12 a întrebat:

Salut, dati-imi va rog un link cu niste boxe de pc bune gen: Logitech sau trust pana in 250 lei la care sa pot conecta o pereche de casti cu microfon incorporat, jack 3.5 si sa fie de calitate boxele.
Multumesc.

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Logitech X530/X540, ar trebui sa mai gasesti pe la 250 de lei. Eu am x540 de aproape 5 ani si inca isi fac treaba cu brio. Diferenta dintre x540 si x530 o face telecomanda pe fir la x540 (unde ai si jack-ul pentru casti).

| adyadryan12 explică (pentru Minks):

Totusi as vrea ceva mai nou ce se gaseste usor si sa aiba 2 gauri, una pentru casti si una pentru microfon

| Minks a răspuns (pentru adyadryan12):

Faci cum crezi, eu ti-am facut o recomandare ok. Ceva mai nou, nu stiu ce o sa gasesti, dar probabil nu o sa se ridice la nivelul celor recomandate de mine. happy