| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
De 1 saptamana, laptopul meu a inceput sa mearga greu si sa inceapa a nerecunoaste unele functii ale unor aplicatii ( am dat dublu click pe numele cuiva la mess si nu imi deschidea un box in care sa vorbesc cu el ).
Am scanat tot systemul de virusi si nimic.

Vreo idee?

5 răspunsuri:
| tr3ig a răspuns:

Ia incearca sa dai cu windowsu. instaleaza winu din nou e posibil sa fie vreun virus mai puternic pe care sa nu il recunoasca antivirusu

| ViktorVictor a răspuns:

Ai calcuatorul plin... Posibil sa ai jocuri puternice si programe, trebuie sa-l cureti!

| anonim_4396 explică (pentru ViktorVictor):

E curatat, stai chill.

| ViktorVictor a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate asa este el! Sau trebuie sa schimbi Windows-ul!

| highestly a răspuns:

Depinde si de windows, sau de ce fel de chestii ai pe el si mie mi s-a intamplat...