| RocKzZ a întrebat:

De cam 1 an am o imprimanta HP. Saptamana asta am incercat sa scot un document despre un chimist ca imi trebuie la scoala. Am scos o poza a lui si a mers dar cand am scos si scrisul imi tot facea figuri. La inceput de abia a printat apoi am mai bagat cateva foi si a mai printat chiar putin dar tot nu pot citi de pe foaia aia. Deci nu cred ca e din vina cartusurilor pentru ca poza era alb negru si scrisul la fel. Am scos afara cartusele am pus mana pe ele si am vazut ca merg ambele adica cu aia color m-am facut pe deget si cu aia neagra la fel doar ca nu asa tare ca cea color. Ce trebuie sa fac in situatia asta ca maine trebuie sa prezint. Funda URGENT!

1 răspuns:
| Thebestkiller a răspuns:

Este din cauza documentului. mai scrie-l o data in word si pune-i alt nume