| Denis2017 a întrebat:

de cand mi-am instalat Windows 7 Home Premium calculatorul nu mai merge bine deloc decat pe Windows XP inainte Mergea Bine si Windows 7 dar acum nu mai merge si am incercat sa vad daca am virusi desi eu am am refacut partitiile le-am dat Format dar tot imi da erori si nu pot face nimic chiar daca calculatorul e gol fara nici un program sau joc va rog ajutati-ma sunt in criza ca mi se intampla asta de 5 luni si m-am gandit sa apelez la TPU sper sa ma ajutati ca nu mai pot face nimic pe calculator de cat sa pornesc Internet Explorer care da si el erori si My Computer
Funda!
si daca se gaseste un raspuns in 16 ore acelui om ii datorez 16 euro bine astept
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Denis2017 explică (pentru K0sti):

Era dela daemon tools avea virusi
m-a ajutat malwarebytes

| K0sti a răspuns (pentru Denis2017):

Pai unde-ti e antivirusul?

| Denis2017 explică (pentru K0sti):

Am AVAST
de pe site-ul oficial

| Denis2017 explică (pentru K0sti):

Ia funda ma

| K0sti a răspuns (pentru Denis2017):

Ala e antivirus? Repet pentru a nu stiu cata oara! Kaspersky sau Bitdefender!

| Denis2017 explică (pentru K0sti):

Ma boule AVAST e cel mai bun

| Denis2017 explică (pentru K0sti):

Am rezolvat cu cel mai bun scaner (malwarebytes

9 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Si cam de ce vrei windows 7 cand ai xp? daca ai o rabla de pc.

| Denis2017 explică (pentru FatUglyVirgin):

Stii ce pc am? si am rezolvat era de la daemon tools
system pc:
ram:3 gb
Placa Video:256 MB
Sursa:550 W
procesor:2.40
hard:200 gb
placa de baza:MSI
!