| QweRty777 a întrebat:

Salut, de cand mi-am instalat windows 8.1 nu mai am optiunea de sleep, dar pe windows 7 o aveam(Am PC)

7 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

In optiuni de energie, in stanga sus alegi "comportament bupton power. acolo activezi optiunea sleep.

| untu a răspuns:

Reinstaleaza-ti inapoi la windows 7 si nu trebuia sa upgradezi in windows 8.1! Pentru ca calculatorul tau nu este proiectat si echipat pentru a suporta sistemul de operare windows 8.1, ci este pentru sistemul de operare windows 7!

| QweRty777 explică (pentru untu):

Procesor Intel Core i5 3470
Memorie ram 8gb ddr3 si nu merge? N-are cum

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Bate pe google sau Youtube windows 8.1 sleep poate reusesti sa afli ceva

| QweRty777 explică (pentru CatalinVictor1985):

Am facut asta si unde lor le arata sleep mie nu

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru QweRty777):

Inseamna ca e ceva in neregula cu acel windows. nu stiu cum se creeaza un windows dar poate optiunea aceea nu merge la el sau e de la monitorul tau. Sincer asa ceva nu am mai patit.

| Scalax a răspuns:

E din cauta activatorului, daca nu gasesti un activator calumea nu te lasa sa lesi pc-ul pe sleep, iti recomand un Microsoft Toolkit 2.5.2 sau ceva genul mi-e mi-a mers, daca nu iti merge, incearca sa urmaresti tutoriale pe Youtube poate gasesti vreo solutie.
Darky02.