| robert9415 a întrebat:

De cateva zile am o problema cu pc. El nu se aprinde decat in safe mode, daca vreau sa il deschid normal imi apare sigla de la windows si apoi nu se mai vede nimic pe ecran. Am reformatat windowsu de 3 ori dar nimic, aceeasi problema. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| mk_3564 a răspuns:

@Agop, nu era bine sa avem totusi rabdare sa-si rezolve roberth9415 problema si eventual sa ne spuna ce i-a fost folositor si ce nu?

4 răspunsuri:
| mk_3564 a răspuns:

Salut robert9415!
Dupa cum ai prezentat situatia, se pare ca problema poate veni in principal de la placa video! Verifica daca este instalata sau are driverul necesar, daca acestea sunt in regula atunci este o defectiune fizica a placii! Succes

Răspuns utilizator avertizat
| robert9415 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri. Placa video nu este instalata, nu am cum sa o instalez ca nu se aprinde deloc pc. Am windows xp sp2 pirat.