| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand deschid calculatorul imi apare o numaratoare si trebuie sa dau enter?

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Da,da enter ca sa nu astepti o gramada, ca pe urma dureaza mai mult si ti se umple ecranul cu scris.Succes! happy

| K0sti a răspuns:

Inca invata sa numere! Lasand gluma la o parte, ala e un test de memorie, din cate ai vazut, pe care trebuie sa si-l faca la initializare.

| Wise a răspuns:

Hai sa-ti explic, acea numaratoare apare atunci cand tu nu stingi cum trebuie calculatorul, sau lasi programe aprinse atunci cand il stingi, numaratoarea trebuie lasata sa se termine pentru a ajuta calcumatorul sa-si puna in ordine fisierele, daca nu il lasi si apesi ENTER ramane cu ele neasezate si o sa-ti apara mereu numaratoarea pana cand o sa-l lasi sa aseze fisierele!