| MrLevy a întrebat:

De ce cand incerc sa descarc de pe net programe,, exe" cand se incarca la 100% sta 5 min apoi spune ca nu s-a putut descarca... De ce imi face asa?

5 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Fa in felu urmator ia de aici acest soft
si rezolvi treaba :
http://www.pefelie.net/......-internet/

| onasis1961 a răspuns:

Poate nu te lasa antivirusul, poate asa a fost setat.Incearca sa nu fie activ cand faci descarcarea si instalarea.

| GabytzGabytzu a răspuns:

Incearca alt browser. Daca cu toate face asa sterge insoricul, si vezi daca mai ai spatiu pe hard disk.

| MrLevy explică (pentru GabytzGabytzu):

Am incercat si cu mozilla, opera.chrome, IE, dar degeaba. Abia am formatat pc-ul si nu am pus nimic in el decat ce era necesar...

| MrLevy explică:

Da nu am antivirus... ca nici macar atat nu ma lasa sa descarc.